Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

198. teszt (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m369

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 405 (171.2 j), 251 (99.2 j)

Ausztrália: 695 (256.1 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 1 játékrésszel és 39 futással

Időpont: 1930. augusztus 16. - 1930. augusztus 22.

Tervezett játéknapok száma: időkorlát nélkül

Helyszín: The Oval (London)

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbse Alan Kippax d Tim Wall47161-029,19
2.Herbert Sutcliffee Bert Oldfield d Alan Fairfax16139110041,17
3.Dodger Whysalllke d Tim Wall1333-039,39
4.Kumar Shri Duleepsinhjie Alan Fairfax d Clarrie Grimmett50765065,78
5.Wally Hammondkd Stan McCabe1343-030,23
6.Maurice Leylandkd Clarrie Grimmett3120025,00
7.Bob Wyatt (k)e Bert Oldfield d Alan Fairfax64219-029,22
8.Maurice Tatel Bert Oldfield d Clarrie Grimmett1026-038,46
9.Harold Larwoodlke d Clarrie Grimmett1935-054,28
10.George Duckworth kd Alan Fairfax3190015,78
11.
Ian Peeblesn3130023,07
Extrák17 testet érintve mellé, 2 rossz19
Összesen405

Kapuvesztések: 1-68 (Jack Hobbs), 2-97 (Dodger Whysall), 3-162 (Kumar Shri Duleepsinhji), 4-190 (Wally Hammond), 5-197 (Maurice Leyland), 6-367 (Herbert Sutcliffe), 7-379 (Maurice Tate), 8-379 (Bob Wyatt), 9-391 (George Duckworth), 10-405 (Harold Larwood)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tim Wall37 (222)69622,59---00
2.Alan Fairfax31 (186)95231,67---00
3.Clarrie Grimmett66.2 (398)1813542,03---00
4.Stan McCabe22 (132)44912,22---00
5.Percy Hornibrook15 (90)15403,59---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bill Woodfull (k)e George Duckworth d Ian Peebles541963027,55
2.Bill Ponsfordkd Ian Peebles11020311054,18
3.Don Bradmane George Duckworth d Harold Larwood23241716055,63
4.Alan Kippaxe Bob Wyatt d Ian Peebles2864-043,75
5.Archie Jacksone Herbert Sutcliffe d Bob Wyatt73311-023,47
6.Stan McCabee George Duckworth d Wally Hammond54769071,05
7.
Alan Fairfaxn53163-032,51
8.Bert Oldfield e Harold Larwood d Ian Peebles3463-053,96
9.Clarrie Grimmettlke d Ian Peebles6270022,22
10.Tim Walllke d Ian Peebles04000,00
11.Percy Hornibrooke George Duckworth d Maurice Tate713-053,84
Extrák22 mellé, 18 testet érintve mellé, 4 rossz44
Összesen695

Kapuvesztések: 1-159 (Bill Ponsford), 2-190 (Bill Woodfull), 3-263 (Alan Kippax), 4-506 (Archie Jackson), 5-570 (Don Bradman), 6-594 (Stan McCabe), 7-670 (Bert Oldfield), 8-684 (Clarrie Grimmett), 9-684 (Tim Wall), 10-695 (Percy Hornibrook)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Harold Larwood48 (288)613212,75---00
2.Maurice Tate65.1 (391)1215312,34---00
3.Ian Peebles71 (426)820462,87---00
4.Bob Wyatt14 (84)15814,14---00
5.Wally Hammond42 (252)127011,66---00
6.Maurice Leyland16 (96)73402,12---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jack Hobbskd Alan Fairfax919-047,36
2.Herbert Sutcliffee Alan Fairfax d Percy Hornibrook54174-031,03
3.Dodger Whysalle Percy Hornibrook d Clarrie Grimmett1038-026,31
4.Kumar Shri Duleepsinhjie Alan Kippax d Percy Hornibrook46138-033,33
5.Wally Hammonde Alan Fairfax d Percy Hornibrook601368144,11
6.Maurice Leylandkd Percy Hornibrook2043-046,51
7.Bob Wyatt (k)kd Percy Hornibrook719-036,84
8.Maurice Tatekif02000,00
9.Harold Larwoode Stan McCabe d Percy Hornibrook913-069,23
10.George Duckworth kd Percy Hornibrook151230125,00
11.
Ian Peeblesn02000,00
Extrák16 mellé, 3 testet érintve mellé, 2 rossz21
Összesen251

Kapuvesztések: 1-17 (Jack Hobbs), 2-37 (Dodger Whysall), 3-118 (Herbert Sutcliffe), 4-135 (Kumar Shri Duleepsinhji), 5-189 (Maurice Leyland), 6-207 (Bob Wyatt), 7-208 (Maurice Tate), 8-220 (Harold Larwood), 9-248 (George Duckworth), 10-251 (Wally Hammond)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tim Wall12 (72)22502,08---00
2.Alan Fairfax10 (60)32112,09---00
3.Clarrie Grimmett43 (258)129012,09---00
4.Stan McCabe3 (18)1200,66---00
5.Percy Hornibrook31.2 (188)99272,93---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan. A fényképek, hacsak nincs külön jelezve más, mind közkincsek, tehát szabadon felhasználhatóak.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének