Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

867. teszt (Ausztrália - Karib-térség)

Krikett.Sport-azonosító: m1751

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 156 (56.3 j), 259 (86.4 j)

Karib-térség: 397 (112.4 j), 22/0 (7.2 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 10 kapuval

Időpont: 1979. december 29. - 1980. január 1.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

A mérkőzés embere: Viv Richards (Karib-térség)(?)1. jr: 1 elkapás
2. jr: 96 futás
3. jr: -
4. jr: -

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Julien Wienerlke d Joel Garner40903044,44
2.Bruce Lairde Clive Lloyd d Michael Holding16410039,02
3.Allan Bordere Viv Richards d Joel Garner17641026,56
4.Greg Chappell (k)e Deryck Murray d Joel Garner19462041,30
5.Kim Hughese Lawrence Rowe d Michael Holding490044,44
6.Peter Tooheye Andy Roberts d Michael Holding10161062,50
7.Rod Marsh e Alvin Kallicharran d Michael Holding08000,00
8.Dennis Lilleee Clive Lloyd d Colin Croft12210057,14
9.Geoff Dymocke Alvin Kallicharran d Colin Croft7140050,00
10.Rodney Hogge Gordon Greenidge d Colin Croft14252056,00
11.
Jim Higgsn07000,00
Extrák9 mellé, 4 testet érintve mellé, 2 rossz, 2 széles17
Összesen156

Kapuvesztések: 1-38 (Bruce Laird), 2-69 (Julien Wiener), 3-97 (Allan Border), 4-108 (Greg Chappell), 5-112 (Kim Hughes), 6-118 (Rod Marsh), 7-123 (Peter Toohey), 8-133 (Dennis Lillee), 9-143 (Geoff Dymock), 10-156 (Rodney Hogg)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts14 (84)13902,78---00
2.Michael Holding14 (84)34042,85---00
3.Colin Croft13.3 (81)42732,00---00
4.Joel Garner15 (90)73332,19---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgee Jim Higgs d Geoff Dymock48945051,06
2.Desmond Haynese Kim Hughes d Dennis Lillee292440120,83
3.Viv Richardse Peter Toohey d Geoff Dymock961109187,27
4.Alvin Kallicharrane Bruce Laird d Jim Higgs39634061,90
5.Lawrence Rowekd Dennis Lillee26682038,23
6.Clive Lloyd (k)e Rod Marsh d Geoff Dymock401132035,39
7.Deryck Murray kd Geoff Dymock24801030,00
8.Andy Robertslke d Dennis Lillee54886061,36
9.Joel Garnere Geoff Dymock d Jim Higgs29385076,31
10.
Michael Holdingn170014,28
11.Colin Croftlke d Jim Higgs04000,00
Extrák4 testet érintve mellé, 7 rossz11
Összesen397

Kapuvesztések: 1-46 (Desmond Haynes), 2-156 (Gordon Greenidge), 3-215 (Viv Richards), 4-226 (Alvin Kallicharran), 5-250 (Lawrence Rowe), 6-305 (Deryck Murray), 7-320 (Clive Lloyd), 8-390 (Joel Garner), 9-396 (Andy Roberts), 10-397 (Colin Croft)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee36 (216)79632,66---00
2.Rodney Hogg6 (36)05909,83---00
3.Geoff Dymock31 (186)210643,41---00
4.Jim Higgs34.4 (208)412233,51---00
5.Greg Chappell5 (30)2300,60---00

3. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Julien Wienere Deryck Murray d Colin Croft24471051,06
2.Bruce Lairde Joel Garner d Michael Holding691763039,20
3.Allan Borderlke d Michael Holding15512029,41
4.Greg Chappell (k)e Deryck Murray d Andy Roberts221910115,78
5.Kim Hugheslke d Andy Roberts701026068,62
6.Peter Tooheye Deryck Murray d Colin Croft7261026,92
7.Rod Marsh kd Colin Croft7210033,33
8.Dennis Lilleee és d Andy Roberts09000,00
9.Geoff Dymocke Clive Lloyd d Joel Garner17353048,57
10.Rodney Hogge Michael Holding d Joel Garner11380028,94
11.
Jim Higgsn01000,00
Extrák2 mellé, 10 testet érintve mellé, 5 rossz17
Összesen259

Kapuvesztések: 1-43 (Julien Wiener), 2-88 (Allan Border), 3-121 (Greg Chappell), 4-187 (Bruce Laird), 5-205 (Peter Toohey), 6-228 (Kim Hughes), 7-228 (Rod Marsh), 8-233 (Dennis Lillee), 9-258 (Geoff Dymock), 10-259 (Rodney Hogg)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts21 (126)16433,04---00
2.Michael Holding23 (138)76122,65---00
3.Colin Croft22 (132)26132,77---00
4.Joel Garner20.4 (124)25622,70---00

4. játékrész

Ütés (Karib-térség, cél: 19):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Gordon Greenidgen9210042,85
2.
Desmond Haynesn9240037,50
Viv Richardsnks-----
Alvin Kallicharrannks-----
Lawrence Rowenks-----
Clive Lloyd (k)nks-----
Deryck Murray nks-----
Andy Robertsnks-----
Joel Garnernks-----
Michael Holdingnks-----
Colin Croftnks-----
Extrák4 testet érintve mellé4
Összesen22

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee3 (18)0903,00---00
2.Geoff Dymock3 (18)0501,66---00
3.Kim Hughes1 (6)1000,00---00
4.Peter Toohey0.2 (2)04012,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan. A fényképek, hacsak nincs külön jelezve más, mind közkincsek, tehát szabadon felhasználhatóak.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének