Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

793. teszt (Anglia - India)

Krikett.Sport-azonosító: m1639

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 262 (125.5 j), 185/9L (71.5 j)

India: 164 (73.5 j), 83 (38.5 j)

Eredmény: Anglia nyert 200 futással

Időpont: 1977. január 14. - 1977. január 19.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: M. A. Csidambaram stadion (Csennai)

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Dennis Amisslke d Madan Lál4190021,05
2.Bob Woolmere Szuníl Gávaszkar d Madan Lál222210100,00
3.Mike Brearleye és d Erápallí Praszanná592056028,78
4.Derek Randallkif250040,00
5.Roger Tolchardvn885009,41
6.Tony Greig (k)e Gundappá Visvanáth d Bisan Bedí541488036,48
7.Alan Knott e Gundappá Visvanáth d Bisan Bedí45817055,55
8.John Levere Szaijad Kirmání d Bisan Bedí231203019,16
9.Chris Olde Mohindra Amarnáth d Bisan Bedí2200010,00
10.Derek Underwoodkd Erápallí Praszanná23314074,19
11.Bob Williskif781087,50
Extrák5 mellé, 8 testet érintve mellé13
Összesen262

Kapuvesztések: 1-14 (Dennis Amiss), 2-29 (Bob Woolmer), 3-31 (Derek Randall), 4-142 (Tony Greig), 5-162 (Mike Brearley), 6-201 (Alan Knott), 7-209 (Chris Old), 8-228 (John Lever), 9-253 (Derek Underwood), 10-262 (Bob Willis)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Madan Lál21 (126)54322,04---00
2.Mohindra Amarnáth14 (84)32601,85---00
3.Bhágavat Csandrasekhar25 (150)46302,52---00
4.Bisan Bedí38.5 (233)167241,85---00
5.Erápallí Praszanná27 (162)114521,66---00

2. játékrész

Ütés (India):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Szuníl Gávaszkare Mike Brearley d Chris Old391355028,88
2.Mohindra Amarnáthkd Chris Old08000,00
3.Gundappá Visvanáthe Alan Knott d John Lever9271033,33
4.Asok Mánkadkd John Lever05000,00
5.Bridzses Patelkd Derek Underwood32845038,09
6.Dilíp Vengszarkare Derek Randall d John Lever8171047,05
7.Madan Lále Derek Underwood d Bob Willis12382031,57
8.Szaijad Kirmání e Mike Brearley d John Lever27752036,00
9.Erápallí Praszannáe és d Derek Underwood13322040,62
10.Bisan Bedí (k)e (helyettesítő) d John Lever5220022,72
11.
Bhágavat Csandrasekharn180012,50
Extrák1 testet érintve mellé, 17 rossz18
Összesen164

Kapuvesztések: 1-5 (Mohindra Amarnáth), 2-17 (Gundappá Visvanáth), 3-17 (Asok Mánkad), 4-69 (Bridzses Patel), 5-86 (Dilíp Vengszarkar), 6-114 (Madan Lál), 7-115 (Szuníl Gávaszkar), 8-151 (Erápallí Praszanná), 9-161 (Szaijad Kirmání), 10-164 (Bisan Bedí)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis19 (114)54612,42---00
2.Chris Old13 (78)41921,46---00
3.John Lever19.5 (119)25952,97---00
4.Bob Woolmer1 (6)0202,00---00
5.Tony Greig4 (24)1401,00---00
6.Derek Underwood17 (102)91620,94---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Dennis Amisse Mohindra Amarnáth d Bhágavat Csandrasekhar461094042,20
2.Bob Woolmerlke d Erápallí Praszanná16472034,04
3.John Levere Mohindra Amarnáth d Bhágavat Csandrasekhar2150013,33
4.Mike Brearleykd Bhágavat Csandrasekhar29784037,17
5.Derek Randalle Szaijad Kirmání d Bhágavat Csandrasekhar07000,00
6.Tony Greig (k)lke d Erápallí Praszanná41784152,56
7.Alan Knott e Bridzses Patel d Erápallí Praszanná11710157,14
8.Chris Olde Bhágavat Csandrasekhar d Erápallí Praszanná481050,00
9.
Roger Tolchardn10571017,54
10.Derek Underwoodl Szaijad Kirmání d Bhágavat Csandrasekhar8200040,00
11.
Bob Willisn450080,00
Extrák14 mellé14
Összesen185

Kapuvesztések: 1-39 (Bob Woolmer), 2-54 (John Lever), 3-83 (Dennis Amiss), 4-83 (Derek Randall), 5-124 (Mike Brearley), 6-135 (Alan Knott), 7-141 (Chris Old), 8-169 (Tony Greig), 9-180 (Derek Underwood)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Madan Lál9 (54)21501,66---00
2.Mohindra Amarnáth7 (42)21802,57---00
3.Bhágavat Csandrasekhar20.5 (125)45052,40---00
4.Bisan Bedí13 (78)33302,53---00
5.Erápallí Praszanná22 (132)55542,50---00

4. játékrész

Ütés (India, cél: 284):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Szuníl Gávaszkare Bob Woolmer d Derek Underwood24661036,36
2.Dilíp Vengszarkarvs114007,14
3.Mohindra Amarnáthe Bob Woolmer d Derek Underwood12381031,57
4.Gundappá Visvanáthe Mike Brearley d Derek Underwood6220027,27
5.Erápallí Praszannáe Mike Brearley d Derek Underwood01000,00
6.Bridzses Patele Chris Old d Bob Willis4120033,33
7.Asok Mánkade Chris Old d John Lever4320012,50
8.Szaijad Kirmání e Mike Brearley d Bob Willis180012,50
9.Madan Lále Alan Knott d Bob Willis6111054,54
10.
Bisan Bedí (k)n11262042,30
11.Bhágavat Csandrasekharkd John Lever671085,71
Extrák5 mellé, 1 testet érintve mellé, 2 rossz8
Összesen83

Kapuvesztések: 1-40 (Szuníl Gávaszkar), 2-45 (Mohindra Amarnáth), 3-45 (Erápallí Praszanná), 4-54 (Bridzses Patel), 5-54 (Gundappá Visvanáth), 6-57 (Szaijad Kirmání), 7-66 (Madan Lál), 8-71 (Asok Mánkad), 9-83 (Bhágavat Csandrasekhar)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis13 (78)41831,38---00
2.Chris Old5 (30)11102,19---00
3.John Lever6.5 (41)01822,63---00
4.Derek Underwood14 (84)72842,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan. A fényképek, hacsak nincs külön jelezve más, mind közkincsek, tehát szabadon felhasználhatóak.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének