Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

250. ENN (Új-Zéland - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m1019

A pénzfeldobást nyerte: Új-Zéland (az ütést választották)

Új-Zéland: 135 (47.1/50 j)

Anglia: 139/4 (45.1/50 j)

Eredmény: Anglia nyert 6 kapuval (29 dobás maradt)

Időpont: 1984. február 22.

Helyszín: Basin Reserve (Wellington)

A mérkőzés embere: Vic Marks (Anglia)(?)1. jr: 5 kapu, 1 elkapás
2. jr: -

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bruce Edgarkd Vic Marks12520023,07
2.Trevor Frankline és d Vic Marks6350017,14
3.Geoff Howarth (k)lke d Vic Marks21442047,72
4.Martin Crowee Neil Foster d Vic Marks8151053,33
5.Jeff Crowee Neil Foster d Vic Marks160016,66
6.Jeremy Coneykd Ian Botham44733160,27
7.Richard Hadleee Derek Randall d Neil Foster21352060,00
8.Lance Cairnse David Gower d Neil Foster01000,00
9.Ian Smith lke d Ian Botham04000,00
10.Gary Robertsonkif11131084,61
11.
Ewen Chatfieldn05000,00
Extrák9 testet érintve mellé, 2 széles11
Összesen135

Kapuvesztések: 1-23 (Trevor Franklin), 2-34 (Bruce Edgar), 3-50 (Martin Crowe), 4-52 (Jeff Crowe), 5-63 (Geoff Howarth), 6-104 (Richard Hadlee), 7-104 (Lance Cairns), 8-104 (Ian Smith), 9-135 (Gary Robertson), 10-135 (Jeremy Coney)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Bob Willis9 (54)41701,88---00
2.Norman Cowans10 (60)13303,30---00
3.Vic Marks10 (60)32052,00---00
4.Ian Botham8.1 (49)12523,06---00
5.Neil Foster10 (60)32922,90---00

2. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 136, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.David Gowere Jeff Crowe d Ewen Chatfield21393053,84
2.Chris Smithkd Richard Hadlee7011815059,32
3.Allan Lambe és d Ewen Chatfield6221027,27
4.
Derek Randalln25771032,46
5.Ian Bothamkd Richard Hadlee151420107,14
6.
Mike Gattingn01000,00
Vic Marksnks-----
Bob Taylor nks-----
Neil Fosternks-----
Norman Cowansnks-----
Bob Willis (k)nks-----
Extrák2 testet érintve mellé2
Összesen139

Kapuvesztések: 1-36 (David Gower), 2-54 (Allan Lamb), 3-117 (Chris Smith), 4-135 (Ian Botham)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Richard Hadlee10 (60)23123,10---00
2.Gary Robertson6 (36)02804,66---00
3.Jeremy Coney10 (60)12902,90---00
4.Ewen Chatfield10 (60)51621,60---00
5.Lance Cairns9.1 (55)13303,59---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan. A fényképek, hacsak nincs külön jelezve más, mind közkincsek, tehát szabadon felhasználhatóak.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének