Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Kimutatások
Kiesések

1159. teszt (Anglia - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m771

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (az ütést választották)

Anglia: 352 (131.4 j), 150 (73 j)

Ausztrália: 306 (112.5 j), 197/2 (86 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 8 kapuval

Időpont: 1990. december 26. - 1990. december 30.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

A mérkőzés embere: Bruce Reid (Ausztrália)(?)1. jr: 6 kapu, 1 elkapás
2. jr: 3 futás, nem esett ki
3. jr: 7 kapu
4. jr: -

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graham Gooch (k)lke d Terry Alderman20332060,60
2.Mike Athertone David Boon d Bruce Reid011000,00
3.Wayne Larkinse Ian Healy d Bruce Reid641455044,13
4.Robin Smithe Ian Healy d Merv Hughes30863034,88
5.David Gowere és d Bruce Reid1001708058,82
6.Alec Stewarte Ian Healy d Bruce Reid792114037,44
7.Jack Russell e Ian Healy d Merv Hughes15551027,27
8.Phil DeFreitase Ian Healy d Bruce Reid350060,00
9.Angus Frasere Dean Jones d Terry Alderman24553043,63
10.Devon Malcolme Mark Taylor d Bruce Reid6191031,57
11.
Phil Tufnelln09000,00
Extrák2 testet érintve mellé, 9 rossz11
Összesen352

Kapuvesztések: 1-12 (Mike Atherton), 2-30 (Graham Gooch), 3-109 (Robin Smith), 4-152 (Wayne Larkins), 5-274 (David Gower), 6-303 (Jack Russell), 7-307 (Phil DeFreitas), 8-324 (Alec Stewart), 9-344 (Devon Malcolm), 10-352 (Angus Fraser)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Terry Alderman30.4 (184)78622,80---20
2.Bruce Reid39 (234)89762,48---10
3.Merv Hughes29 (174)78322,86---60
4.Greg Matthews27 (162)86502,40---00
5.Steve Waugh6 (36)21903,16---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Geoff Marshe Jack Russell d Phil DeFreitas36625058,06
2.Mark Taylore Jack Russell d Phil DeFreitas611774034,46
3.David Boone Jack Russell d Devon Malcolm28821034,14
4.Allan Border (k)e Jack Russell d Angus Fraser621645037,80
5.Dean Jonese Jack Russell d Angus Fraser44576077,19
6.Steve Waughkd Angus Fraser19472040,42
7.Greg Matthewslke d Angus Fraser12540022,22
8.Ian Healy e Jack Russell d Angus Fraser5100050,00
9.Merv Hugheslke d Devon Malcolm4150026,66
10.Terry Aldermankd Angus Fraser010000,00
11.
Bruce Reidn3160018,75
Extrák4 mellé, 12 testet érintve mellé, 16 rossz32
Összesen306

Kapuvesztések: 1-63 (Geoff Marsh), 2-133 (David Boon), 3-149 (Mark Taylor), 4-224 (Dean Jones), 5-264 (Steve Waugh), 6-281 (Allan Border), 7-289 (Ian Healy), 8-298 (Greg Matthews), 9-302 (Terry Alderman), 10-306 (Merv Hughes)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Devon Malcolm25.5 (155)47422,86---60
2.Angus Fraser39 (234)108262,10---90
3.Phil Tufnell21 (126)56202,95---10
4.Phil DeFreitas25 (150)56922,76---00
5.Mike Atherton2 (12)1301,50---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graham Gooch (k)e Terry Alderman d Bruce Reid581169050,00
2.Mike Athertone Ian Healy d Bruce Reid4200020,00
3.Wayne Larkinse Ian Healy d Bruce Reid541716031,57
4.Robin Smithe Mark Taylor d Bruce Reid8151053,33
5.David Gowere Allan Border d Greg Matthews06000,00
6.Alec Stewarte Geoff Marsh d Bruce Reid8600013,33
7.Jack Russell e Dean Jones d Greg Matthews133003,03
8.Phil DeFreitaslke d Bruce Reid04000,00
9.Angus Frasere Mark Taylor d Bruce Reid06000,00
10.Devon Malcolmlke d Greg Matthews114007,14
11.
Phil Tufnelln0000-
Extrák7 mellé, 3 testet érintve mellé, 6 rossz16
Összesen150

Kapuvesztések: 1-17 (Mike Atherton), 2-103 (Graham Gooch), 3-115 (Robin Smith), 4-122 (David Gower), 5-147 (Alec Stewart), 6-148 (Wayne Larkins), 7-148 (Phil DeFreitas), 8-148 (Angus Fraser), 9-150 (Jack Russell), 10-150 (Devon Malcolm)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Terry Alderman10 (60)21901,90---40
2.Bruce Reid22 (132)125172,31---10
3.Merv Hughes9 (54)42602,88---10
4.Greg Matthews25 (150)94031,60---00
5.Steve Waugh7 (42)6400,57---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 197):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Geoff Marshn792577030,73
2.Mark Taylore Mike Atherton d Devon Malcolm5241020,83
3.Ian Healy e Mike Atherton d Angus Fraser130033,33
4.
David Boonn942348040,17
Allan Border (k)nks-----
Dean Jonesnks-----
Steve Waughnks-----
Greg Matthewsnks-----
Merv Hughesnks-----
Terry Aldermannks-----
Bruce Reidnks-----
Extrák4 mellé, 12 testet érintve mellé, 2 rossz18
Összesen197

Kapuvesztések: 1-9 (Mark Taylor), 2-10 (Ian Healy)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Devon Malcolm23 (138)75212,26---10
2.Angus Fraser20 (120)43311,65---00
3.Phil Tufnell24 (144)123601,50---10
4.Phil DeFreitas16 (96)34602,87---00
5.Mike Atherton3 (18)01404,66---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes rajzot ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan. A fényképek, hacsak nincs külön jelezve más, mind közkincsek, tehát szabadon felhasználhatóak.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének