Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

1483. teszt (Dél-Afrika - Anglia)

Krikett.Sport-azonosító: m491

A pénzfeldobást nyerte: Anglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Dél-Afrika: 248/8L (72 j), lemondás

Anglia: 0/0L (0 j), 251/8 (75.1 j)

Eredmény: Anglia nyert 2 kapuval

Időpont: 2000. január 14. - 2000. január 18.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: SuperSport Park (Centurion)

A mérkőzés embere: Michael Vaughan (Anglia)(?)1. jr: -
2. jr: -
3. jr: -
4. jr: 69 futás

Megjegyzés: Megbeszélés alapján Anglia lemondott az 1., Dél-Afrika a 2. játékrészéről. Az akkori szabályok az 1. játékrészről való lemondást nem engedték, ezért az angolok döntését lezártnak nyilvánításként könyvelték el.

1. játékrész

Ütés (Dél-Afrika):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gary Kirstene Chris Adams d Darren Gough07000,00
2.Herschelle Gibbse Chris Adams d Andy Caddick3210014,28
3.Jacques Kalliskd Andy Caddick25612140,98
4.Daryll Cullinane és d Alan Mullally46915050,54
5.Hansie Cronje (k)e Darren Maddy d Darren Gough06000,00
6.Pieter Strydome Alec Stewart d Chris Silverwood30415073,17
7.
Lance Klusenern61967163,54
8.Shaun Pollockkif30643046,87
9.Mark Boucher kd Alan Mullally22484045,83
10.
Paul Adamsn481050,00
Nantie Haywardnks-----
Extrák2 mellé, 11 testet érintve mellé, 11 rossz, 3 széles27
Összesen248

Kapuvesztések: 1-1 (Gary Kirsten), 2-15 (Herschelle Gibbs), 3-50 (Jacques Kallis), 4-55 (Hansie Cronje), 5-102 (Pieter Strydom), 6-136 (Daryll Cullinan), 7-196 (Shaun Pollock), 8-243 (Mark Boucher)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Darren Gough20 (120)29224,60---101
2.Andy Caddick19 (114)74722,47---00
3.Alan Mullally24 (144)104221,75---11
4.Chris Silverwood7 (42)14516,42---01
5.Michael Vaughan2 (12)0904,50---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 249):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mark Butcherlke d Lance Klusener36846042,85
2.Mike Athertone Mark Boucher d Shaun Pollock7291024,13
3.Nasser Hussain (k)e Herschelle Gibbs d Shaun Pollock25692036,23
4.Alec Stewart e Mark Boucher d Nantie Hayward7314010152,14
5.Chris Adamse Mark Boucher d Nantie Hayward1100010,00
6.Michael Vaughankd Nantie Hayward691089063,88
7.Darren Maddykif360050,00
8.Andy Caddicke Mark Boucher d Shaun Pollock02000,00
9.
Darren Goughn6310200,00
10.
Chris Silverwoodn7710100,00
Alan Mullallynks-----
Extrák4 mellé, 9 testet érintve mellé, 7 rossz, 4 széles24
Összesen251

Kapuvesztések: 1-28 (Mike Atherton, 10.1 j), 2-67 (Mark Butcher, 25.5 j), 3-90 (Nasser Hussain, 32.1 j), 4-102 (Chris Adams, 37.1 j), 5-228 (Alec Stewart, 69.3 j), 6-236 (Darren Maddy, 72.2 j), 7-236 (Andy Caddick, 72.4 j), 8-240 (Michael Vaughan, 73.5 j)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Shaun Pollock20 (120)75332,65---30
2.Nantie Hayward17.1 (103)36133,55---33
3.Lance Klusener14 (84)43812,71---10
4.Jacques Kallis13 (78)24403,38---01
5.Hansie Cronje5 (30)31503,00---00
6.Pieter Strydom6 (36)02704,50---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének