Krikett.Sport
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

2190. teszt (Új-Zéland - Ausztrália)

Krikett.Sport-azonosító: m4361

A pénzfeldobást nyerte: Új-Zéland (az ütést választották)

Új-Zéland: 202 (65.2 j), 208 (62.5 j)

Ausztrália: 224 (72.1 j), 187/7 (51 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 3 kapuval

Időpont: 2015. november 27. - 2015. november 29.

Tervezett játéknapok száma: 5

Napszakok: nappal és éjjel

Helyszín: Adelaide Oval (Adelaide)

A mérkőzés embere: Josh Hazlewood (Ausztrália)(?)1. jr: 3 kapu
2. jr: 4 futás
3. jr: 6 kapu
4. jr: -

Megjegyzés: Ez volt a világon az első éjjel-nappali, bíbor labdás teszt.

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Martin Guptilllke d Josh Hazlewood190011,11
2.Tom Lathame Peter Nevill d Nathan Lyon501037048,54
3.Kane Williamsonlke d Mitchell Starc22582037,93
4.Ross Taylore Peter Nevill d Peter Siddle21253084,00
5.Brendon McCullum (k)e Peter Nevill d Mitchell Starc460066,66
6.Mitchell Santnerkd Mitchell Starc31467067,39
7.Bradley-John Watling e Steven Smith d Josh Hazlewood29802036,25
8.Mark Craigkd Nathan Lyon11142078,57
9.Doug Bracewelle Joe Burns d Peter Siddle11301036,66
10.Tim Southeee David Warner d Josh Hazlewood161511106,66
11.
Trent Boultn270028,57
Extrák1 testet érintve mellé, 1 rossz, 2 széles4
Összesen202

Kapuvesztések: 1-7 (Martin Guptill, 3.2 j), 2-59 (Kane Williamson, 23.4 j), 3-94 (Tom Latham, 31.5 j), 4-98 (Ross Taylor, 32.6 j), 5-98 (Brendon McCullum, 33.3 j), 6-142 (Mitchell Santner, 46.3 j), 7-164 (Mark Craig, 52.3 j), 8-184 (Bradley-John Watling, 61.2 j), 9-194 (Doug Bracewell, 62.2 j), 10-202 (Tim Southee, 65.2 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Mitchell Starc9 (54)32432,66---00
2.Josh Hazlewood17.2 (104)26633,80---00
3.Peter Siddle17 (102)55423,17---00
4.Nathan Lyon15 (90)14222,80---00
5.Mitchell Marsh5 (30)11202,40---11
6.Steven Smith2 (12)0301,50---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Joe Burnskd Doug Bracewell14411034,14
2.David Warnere Tim Southee d Trent Boult111009,09
3.Steven Smith (k)e Bradley-John Watling d Mark Craig531145046,49
4.Adam Vogese Martin Guptill d Tim Southee13422030,95
5.Shaun Marshkif2120016,66
6.Mitchell Marshe Bradley-John Watling d Doug Bracewell4250016,00
7.Peter Nevill e Mitchell Santner d Doug Bracewell661108060,00
8.Peter Siddlee Tom Latham d Mark Craig04000,00
9.Josh Hazlewoodkd Mitchell Santner4101040,00
10.Nathan Lyone Kane Williamson d Trent Boult34493169,38
11.
Mitchell Starcn241532160,00
Extrák5 mellé, 3 testet érintve mellé, 1 széles9
Összesen224

Kapuvesztések: 1-6 (David Warner, 3.2 j), 2-34 (Joe Burns, 13.1 j), 3-63 (Adam Voges, 24.4 j), 4-67 (Shaun Marsh, 28.4 j), 5-80 (Mitchell Marsh, 36.1 j), 6-109 (Steven Smith, 48.2 j), 7-109 (Peter Siddle, 48.6 j), 8-116 (Josh Hazlewood, 51.5 j), 9-190 (Nathan Lyon, 67.4 j), 10-224 (Peter Nevill, 72.1 j)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tim Southee17 (102)15012,94---00
2.Trent Boult17 (102)54122,41---00
3.Doug Bracewell12.1 (73)31831,47---01
4.Mitchell Santner16 (96)15413,37---00
5.Mark Craig10 (60)15325,30---00

3. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Tom Lathame Peter Nevill d Josh Hazlewood10451022,22
2.Martin Guptille Mitchell Marsh d Josh Hazlewood17392043,58
3.Kane Williamsone Peter Nevill d Mitchell Marsh9241037,50
4.Ross Taylorlke d Josh Hazlewood323250100,00
5.Brendon McCullum (k)lke d Mitchell Marsh20213095,23
6.Mitchell Santnerl Peter Nevill d Nathan Lyon45885151,13
7.Bradley-John Watling e Steven Smith d Josh Hazlewood7351020,00
8.Mark Craige Peter Nevill d Josh Hazlewood15252060,00
9.
Doug Bracewelln27401167,50
10.Tim Southeee Nathan Lyon d Mitchell Marsh13162081,25
11.Trent Boultkd Josh Hazlewood5120041,66
Extrák6 mellé, 2 testet érintve mellé8
Összesen208

Kapuvesztések: 1-29 (Martin Guptill, 12.3 j), 2-32 (Tom Latham, 14.6 j), 3-52 (Kane Williamson, 19.6 j), 4-84 (Brendon McCullum, 25.2 j), 5-98 (Ross Taylor, 28.3 j), 6-116 (Bradley-John Watling, 38.3 j), 7-140 (Mark Craig, 46.5 j), 8-175 (Mitchell Santner, 54.4 j), 9-192 (Tim Southee, 59.2 j), 10-208 (Trent Boult, 62.5 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Josh Hazlewood24.5 (149)57062,81---00
2.Peter Siddle14 (84)63502,50---00
3.Mitchell Marsh14 (84)25934,21---00
4.Nathan Lyon10 (60)13613,59---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 187):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.David Warnere Tim Southee d Doug Bracewell35374094,59
2.Joe Burnslke d Trent Boult11142078,57
3.Steven Smith (k)lke d Trent Boult14242058,33
4.Adam Vogese Tim Southee d Trent Boult28454062,22
5.Shaun Marshe Ross Taylor d Trent Boult491176041,88
6.Mitchell Marshe Kane Williamson d Mitchell Santner28292196,55
7.Peter Nevill e Bradley-John Watling d Trent Boult10270037,03
8.
Peter Siddlen9121075,00
9.
Mitchell Starcn01000,00
Josh Hazlewoodnks-----
Nathan Lyonnks-----
Extrák2 testet érintve mellé, 1 széles3
Összesen187

Kapuvesztések: 1-34 (Joe Burns, 5.3 j), 2-62 (David Warner, 12.1 j), 3-66 (Steven Smith, 13.2 j), 4-115 (Adam Voges, 29.2 j), 5-161 (Mitchell Marsh, 38.3 j), 6-176 (Shaun Marsh, 47.1 j), 7-185 (Peter Nevill, 49.5 j)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tim Southee16 (96)15803,62---00
2.Trent Boult16 (96)36053,75---01
3.Doug Bracewell11 (66)23713,36---00
4.Mark Craig6 (36)02203,66---00
5.Mitchell Santner2 (12)0814,00---00

Ez a Krikett.Sport - a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikett.Sport főszerkesztőjének